PHU POLO - JERZY KŁOS
| wizyt:  


Strona główna  |  O firmie  |  Rekomendacje  |  Współpraca  |  Mapa  |  Kontakt  |  Galerie
PRZYBRANOWO

CIECHOCINEK

Gospodarstwo rolne
POLECAMYUbezpieczenia Assistance

Jesteśmy przedstawicielem PZU. U nas mogą sfinalizować niezbędne procedury. Członkostwo w Sieci Naprawczej gwarantuje klientom PZU S.A. szybką i profesjonalną naprawę uszkodzonego pojazdu.

Znajdujemy się w sieci naprawczej PZU
szczegółowe informacje o usłudze


Ubezpieczenie Assistance Polska gwarantuje kierowcom i pasażerom określonych pojazdów pomoc w trudnych sytuacjach, takich jak wypadek, awaria, unieruchomienie oraz kradzież pojazdu, a także w przypadkach nagłego zachorowania kierowcy oraz urazu ciała kierowcy lub pasażera. Ubezpieczenie obejmuje pomoc techniczną, medyczną, organizacyjną i informacyjną, udzielaną na terenie całej Polski.

Nowością w PZU SA jest dostępne od 1.01.2006 Assistance Polska w wariancie Mini, dodawane bezpłatnie do obowiązkowego ubezpieczenia OC. Zapewnia bezpłatne holowanie z miejsca wypadku dla poszkodowanego oraz dla sprawcy wypadku lub kolizji, a także maksymalne zniżki i rabaty na usługi pomocy drogowej, których może potrzebowac kierowca we wszelkiego rodzaju niespodziewanych sytuacjach drogowych.

Natomiast pełen zakres bezpłatnych usług pomocy drogowej zapewnia Assistance Polska w wariancie Standard.

W zależności od wariantu ubezpieczenia Assistance Polska (Mini lub Standard), dla posiadaczy OC lub autocasco w PZU S.A. jest ono bezpłatne. Zawarcie umowy następuje łącznie z zawarciem umowy ubezpieczenia OC lub autocasco i na taki sam okres. Dla osób posiadających jedynie OC w PZU S.A. istnieje możliwość odpłatnego nabycia Assistance Polska w wariancie Standard.

Dzięki współpracy, obok PZU również z Pol-Assistance i Commercial Union zapewniamy profesjonalne wykonywanie powierzonych zadań oraz skuteczne działanie w świadczeniu usług.