PHU POLO - JERZY KŁOS
| wizyt:  


Strona główna  |  O firmie  |  Rekomendacje  |  Współpraca  |  Mapa  |  Kontakt  |  Galerie
PRZYBRANOWO

CIECHOCINEK

Gospodarstwo rolne
POLECAMYNowe usługi!

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi usługami PHU POLO:O firmie

Firma PHU POLO została założona w 1966r. przez Jerzego Kłosa.

Stała i konsekwentna rozbudowa zakładu doprowadziła do powstania nowoczesnego i liczącego się serwisu napraw samochodów powypadkowych oraz autosalonu.

Przez ponad 40 lat istnienia firmy obserwowaliśmy wiele zmian na rynku motoryzacyjnym. Zmieniło się praktycznie wszystko, od konstrukcji samochodu do technologii ich naprawy.

Uszkodzenia pojazdów uczestniczących w wypadkach są znaczne. Zniszczenia te dotyczą zarówno blach, nadwozia, ale i również elementów konstrukcyjnych samochodu, odpowiadających za bezpieczeństwo (np.: strefa zgniotu, elementy nadwozia samonośnego).

Ze względu na zmiany konstrukcyjne i technologiczne oraz często znaczny stopień uszkodzenia samochodu, naprawy pod względem blacharskim oraz lakierniczym wymagają wysokich kwalifikacji i umiejętności personelu.

Bardzo istotne jest odpowiednie wyposażenie technologiczne oraz właściwa organizacja zakładu. Nasze 3 zakłady świadczą kompleksowy serwis motoryzacyjny.

Aktualnie oferujemy szeroki zakres usług motoryzacyjnych takich jak:
naprawy powypadkowe, blacharstwo, lakiernictwo, stacja kontroli pojazdów, stacja paliw, sprzedaż samochodów. Posiadamy autoryzowany salon i serwis FIAT.

Poza tym wykonujemy kompleksowe naprawy autobusów oraz różnego rodzaju urządzenia na potrzeby przemysłu cukrowniczego i spożywczego.

Jesteśmy przekonani, iż nasze możliwości i entuzjazm, z jakim staramy się działać, mając na celu dobro naszych klientów, zachęci Państwa do skorzystania z naszych usług.

mgr inż. Marek Kłos

polo@automotoservice.com